Manifestomuz

Kaliteli, yenilikçi ve çevre dostu ambalajlar üretmek için çalışıyoruz.

   – Sürdürülebilirlik stratejimizi uygularken çevreye, üreticilere, tüketicilere ve geleceğe odaklanıyoruz.

   – Özellikle gelecek nesiller için iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratarak geri dönüştürülebilir ürünler geliştiriyoruz.

   – Özellikle sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için çalışanlarımızın zihinsel ve fiziksel anlamda yaşam kalitesini artıran uygulamalarla bu alanda örnek oluyoruz.

   – Gelişen dünyada teknolojiyi kullanarak üretilen, güvenli, pratik, çevreci ve kullanışlı ambalajlar ile üreticilerimize çözüm ortaklığı sunuyoruz.

   – Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde ekonomiye ve istihdama katkıda bulunan sivil toplum kuruluşları için değerli bir paydaş olmak üzere faaliyetler gerçekleştiriyoruz.

Avrupa Komisyonu, açıkladığı stratejide, plastik üretimini 2025 yılına kadar %55 ve 2030 yılına kadar %65 oranında azaltmayı amaçlamıştır.

Doğada çözünmesi uzun zaman alan hammaddelerin geri dönüşümü, hammaddelerin ömrünü uzatırken, doğada biriken atık miktarını azaltır.

Ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren lider bir marka olarak, dünya standartlarında ürünler geliştiren, sürdürülebilir bir gelecek için çalışan bir sosyal marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.