Bebek Maması - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj

Bebek Maması

Bebek maması, Kadınların dünya genelinde işgücüne sağladığı katkı ve kadın istihdamındaki artış ile talebi ve ihtiyacı her geçen gün yükseltiyor.

Artan nüfusla orantılı üretici ve tüketicilerin bebek mamasına olan ilgisi zamanla arttı. Her kültür ve her aile için en değerli varlıkları olan bebekler için sağlıklı, kaliteli ve en güvenli bebek mamalarını temin etmeleri kritik öneme sahiptir.

Bebek mamalarının kalitesi kadar mamaları koruyan ve bebeklere kadar ulaşan zincirde en önemli konulardan biri ise şüphesiz ambalajıdır.

Aileler için başlıca aranan özellik öncelikle güvenli ambalajlardır. Güvenli, kolay ve pratik kullanım özelliği olan doypack ambalajlar bebek maması sektöründe popüler hale gelmiştir.

Bebek yemeğinde atıştırmalıklara olan talep arttıkça kese kullanımı da dolaylı olarak artmıştır.

Krcpack’te, yüksek teknolojinin sunduğu imkanlar ile bebeklerin güvenliği ve kaliteli ürüne ulaşmaları için farklı çeşitlerde ayakta duran ambalajlar geliştiriyoruz. Isıl işleme uygun, kapak ve fermuar takılabilen seçenekler sunuyoruz.

Krcpack olarak Bebeklerin en güvenli gıdalara ulaşması açısından yüksek bariyer özellikleri, ihtiyaca göre fermuar seçenekleri, kolay taşıma için el geçme sistemleri ve kolay açma özellikleri ile ambalajlarımız verimli, pratik, dayanıklı, sağlıklı, düşük maliyetleri ve kullanıcı dostu alternatifler sunarız.

Bebek-Mamasi-Site