Dondurulmuş Gıda - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj

Dondurulmuş Gıda

Dondurulmuş gıda, özellikle metropol diye bilinen büyük kentler hızla büyüme ve tempolu yaşam tarzı, tüketicilerin tercihlerinde ve geçmişten günümüze süregelen ev yemekleri kültüründe değişikliğe sebep olmuştur. Günümüzde dondurulmuş gıda ürünlerine olan talepte yaşanan artış dikkat çekmektedir. Dondurulmuş gıdalar atık miktarlarının azalmasında da önemli bir etken olmuştur. Her pazarın raflarında farklı dondurulmuş gıda türlerinin yaygınlaştığı görülmektedir.

Dondurulmuş gıdalar için en önemli konu ürünlerin en güvenlim ve sağlıklı şekilde tüketicilere ulaştırılmasıdır. Kaliteli esnek ambalajlar, lezzet, besin ve ürünleri korumaya yardımcı olur. Genellikle meyve ve sebzeler, et ve deniz ürünleri ve unlu mamuller esnek ambalajlar yoluyla ulaştırılır. Dondurulmuş gıda ambalajının en önemli görevi yiyeceklerin hazırlandığı andan tüketicinin kullanımına kadar süreçte ürünlerin korunmasına yardımcı olmaktır. Sağlıklı ve güvenli bir şekilde muhafaza edilen dondurulmuş gıdaların ambalajlarında yenilikçi, kullanımı kolay, görsel açıdan dikkat çeken ambalajlar ise üreticiler açısından avantajlar sunar.

Krcpack olarak teknolojinin sunduğu imkanlar ve nitelikli insan kaynağımız ile dondurulmuş gıdalar için en sağlıklı ve kaliteli ambalajları dünyanın altı kıtasına ulaştırıyoruz. Yüksek bariyer özellikleri, yeniden kapama sistemleri, kolay taşıma kolu ve kolay açma seçenekleri uygulanan ambalajlarımız ile verimli, pratik, güvenli, sağlıklı, düşük maliyetli ve tüketici dostu çözümler sunuyoruz.

Dondurulmus-Gidalar-Site