Evcil Hayvan Maması - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj

Evcil Hayvan Maması

Krcpack olarak ekonomik, orta ve premium gibi segmentlerin yanı sıra, doğal, ham veya organik gibi birçok seçenek sunuyoruz. Hayvan severler, diğer gıda ürünleri gibi dikkat çekici, bilgilendirici ve koruyucu ürünlere daha fazla talep gösteriyorlar. Tüketiciler, sevimli dostları için çok hassas davranırken aynı zamanda doğa dostu ambalajlara da ilgi gösteriyorlar.

 

Evcil hayvan sağlığı ile ilgili artan endişeler, evcil hayvan gıdalarının korunması ve kalitesi için gelişmiş evcil hayvan gıda ambalajının benimsenmesini artırıyor.

 

Evcil hayvan gıdalarını paketlemek için en çok tercih edilen ambalajlar ürünlerin korunması ve güvenliği için esnek ambalajlardır. Ambalajın malzemesi yüksek bariyer, uygun maliyetli, sıcaklık direnci ve dayanıklı paketleme seçenekleri sunar.

 

Esnek ambalajlar, fermuarlı kapatma seçenekleri, pratik taşıma kolu seçenekleri ve hafifliği ile tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda plastik ambalajlar ıslak yiyecekler içinde altarnatifler sunar. İmbik süresini azaltmak, besinlerin kaybının en aza indirilmesi sebebiyle tüketiciler tarafında da önemli avantajlar sunmaktadır.

 

Krcpack’te, yüksek teknoloji ürünü makineler kullanarak, evcil hayvan gıda ambalajı için tüm talepleri karşılıyoruz. Sevimli dostlarımız için sektörün ve tüketicinin beklentisi doğrultusunda kuru ve ıslak gıdaları ve kedi kumu gibi ihtiyaçları ayakta duran ambalaj, şekil kesim ambalaj, kapaklı ambalaj, 3 tarafı kaynak ambalaj, düz tabanlı ambalaj, yan körüklü ambalaj ve sırttan kaynaklı ambalaj seçenekleri ile en kaliteli ve güvenli şekilde üretiyoruz.

 

Yüksek bariyer özellikleri, çeşitli yeniden kapama sistemleri, kolay taşıma kolu ve kolay açma seçenekleri uygulanan torbalar verimli, pratik, dayanıklı, sağlıklı, düşük maliyetli ve tüketici dostu ambalaj çözümleri sunar.

Evcil-Hayvan-Site