Hazır İçecekler - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj
Bize Ulaşın
Çiftlik OSB Mahallesi 2. Cadde No: 9/1
Tekkeköy, Samsun
info@krcpack.com
Ph: +90.212.465.6900
Bize Ulaşın
Akçaburgaz, Muhsin Yazıcıoğlu 2. Cd.
No:43, 34522 Esenyurt/İstanbul
info@krcpack.com
Ph: +90.212.465.6900
İş Başvurularınız için
ik@krcpack.com
Ph: +90.212.465.6900

Hazır İçecekler

Hazır içecek premiksleri, metabolizmayı ve işlevselliği artıran ve sağlıklı hidrasyon sağlayan daha kolay hazırlanmış içeceklerdir.

Hazır içecekler sektöründe birçok ürün bulunmaktadır. Kahve, çay, kakao, yenilebilir asitler, vitaminler, sebze özleri, meyve tozları ve aromatize edici maddeler içeren toz, macun ve granüller bu sektörün en önemli ürünleri arasında yer alıyor.

Hazır içecekler uygun paketleme yapıldığı taktirde çok uzun raf ömrüne sahiptir. Günümüzde hazır içecekler için en yaygın kullanılan ambalaj malzemesi çok katmanlı ve yüksek bariyerli esnek ambalajlardır.

Bu ambalajlar, kullanılan malzeme nedeniyle hazır içecek ile ilgili ürünlerde etkili bir koruma sağlamaktadır. Bu ambalajlar ürünlerin daha sağlıklı ve güvenli kalabilmesi açısından tercih edilmektedir.

Krcpack’te, yüksek teknoloji ekipmanlarını kullanarak, anlık içecekler için her türlü esnek torbayı üretiyoruz. Valfli, fermuarlı ve vakum için uygun kese seçeneklerimiz ile ürünlere göre alternatifiler sunuyoruz.

Yüksek bariyer özellikleri, çeşitli yeniden kapama sistemleri, kolay taşıma kolu ve kolay açma seçenekleri uygulanan ambalajlar verimli, pratik, dayanıklı, sağlıklı, düşük maliyetli ve tüketici dostu ambalaj çözümler üretir.