Hazır Yemek ve Soslar - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj

Hazır Yemek ve Soslar

Hazır yemekler ve soslar olarak bilinen pazar ürünlerin türüne göre dondurulmuş hazır yemekler, soğutulmuş hazır yemekler, konserve hazır yemekler ve kurutulmuş hazır yemekler olarak kategorize edilmiştir. Tüketim açısından önemli olan hazır yemekler pazarı için esnek ambalajların kullanımı da artırtmıştır.

Krcpack olarak tüm hazır yemekler için uygun paketleme çözümleri sunuyoruz. Dondurulmuş hazır yemekler için, açılması ve taşınması kolay stand-up torbalarımız mükemmel paketleme çözümü olarak öne çıkar.

Yeniden kapama sistemleri, bir sonraki kullanımlar için bazı hazır yiyecekleri pakette güvenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesine imkan verir. Hazır yemek ve soslar hatta sıvılar için stand up torbalarımız ve emzik torbalarımız mükemmel çözümler sunar.

Yüksek bariyer özellikleri, yiyecekleri güvenli tutar ve mikrodalgada bulunan yapılar, yiyecekleri paket halinde ısıtmaya izin verir. Konserve hazır yemekler? Taşıması kolay, kolay açılan, kullanımı kolay ve sağlıklı olması sebebiyle yeni trend geri çekilebilir torbalardır.

Bu akıllı torbalar imbik süresini azaltır ve tüm vitaminleri ve besinleri yemeğinizde tutar. Kuru yemekler için torbalar hazır gıdalar ve soslar için tercih edilmektedir. Özellikle her kültür için önemli olan soslar için yeni trend de emzik torbalar olarak öne çıkmaktadır. Hafif olması nedeniyle taşıması kolay, kolay açılan ve kapatılabilen, depolama ve kullanım açısından büyük avantajları ile talep görmektedir.

Krcpack’te, yüksek teknoloji ekipmanlarını kullanarak, hazır yemekler ve soslar için her türlü esnek torbayı üretiyoruz. Geri çekilebilir, emzik ve yeniden kapama sistemleri için uygun ambalaj çözümlerimiz var.

Gıdalar ve soslar için çok önemli bir yer tutan yüksek bariyer özellikleri, çeşitli yeniden kapama sistemleri, kolay taşıma kolu ve kolay açma seçenekleri uygulanan torbalar verimli, pratik, dayanıklı, sağlıklı, düşük maliyetli ve tüketici dostu ambalaj çözümleri sunar ve üretici ve tüketiciler için ciddi kolaylıklar sağlar.

Hazir-Yemekler-Soslar-Site