Şekerleme - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj

Şekerleme

Şekerleme, gıda sektöründe önemli bir paya sahiptir. Fakat tüketicilerin şekerleme konusunda kalori alımıyla ilgili endişeleri, üreticilerin bu alanda paketleri küçültmesine ve alternatif sunmasına sebep olmuştur. Tüketiciler, şekerlemelerde tek kullanımlık ürünleri şeker tüketimini azaltmak için tercih etmektedir. Küçük paketlerin daha fazla tercih edildiği bu sektörde esnek ambalajlar şekerleme ürünleri için ideal paketleme çözümleri sunmaktadır.

Esnek ambalajlar, sakız, şekerleme ve çikolata şekerlemelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Krcpack’te, yüksek teknoloji ekipmanlarını kullanarak, şekerleme için her türlü esnek torbayı ihtiyaca göre üretiyoruz.

Krcpack olarak tüketicilerin beklentisi doğrultusunda küçük, orta ve büyük porsiyonlu ürünler için en ideal çözümleri sunabiliyoruz.  Özellikle ürünlerin güvenliği ve aroma kaybının önlenmesi amacıyla yeniden kapama sistemleri bu alanda en fazla kullanılan ambalaj olarak öne çıkıyor.

Yüksek bariyer özellikleri, alternatif yeniden kapama sistemleri, kolay taşıma kolu ve kolay açma seçenekleri uygulanan ambalajlar daha verimli, pratik, dayanıklı, sağlıklı ve düşük maliyetleri ile tüketicilerin beklentisini karşılamaktadır.

Sekerlemeler-Site (1)