Süt Ürünleri - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj

Süt Ürünleri

Süt ürünleri kategorisinde ürünlerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde tüketiciye ulaştırılması öncelikli amaç olarak belirlenir. Gıda ürünlerinin raf ömrünün artması ise gıda israfının azaltılması açısından kritik öneme sahiptir. Kaliteli ve güvenli bir ambalaj süt ürünlerin daha uzun tüketilmesine olanak sağlar. Süt ürünlerinde kullanılan ambalajın çok katmanlı bariyer özelliği ile süt ürünlerinin bozulmasını geciktirecek oksijen ve nemi uzak tutar.

Yeniden kapatılabilir seçenekler sunan esnek ambalajlar süt ürünleri için ideal bir çözümdür. Bugün, süt ürünleri üreticileri, hareket halindeyken paketlere olan artan talebe yanıt olarak ürünlerini taşınabilir tek kullanımlık sıkıştırılabilir ve stand-up torbalarda piyasaya sürüyorlar.

Krcpack olarak üstün teknolojimiz ile süt ürünleri için her ihtiyaca göre çözümler sunuyoruz. Emzik ve yeniden kapanma sistemleri ve vakum için uygun çözümlerimiz ile bu konuda fark yaratıyoruz. Yüksek bariyer özellikleri, yeniden kapama sistemleri, kolay taşıma kolu ve kolay açma seçenekleri uygulanan ambalajlar verimli, pratik, dayanıklı, sağlıklı, düşük maliyetli ve tüketici dostu ambalaj alternatifleri sunar.

Sut-Urunleri-Site