Unlu Mamüller - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj

Unlu Mamüller

Unlu mamüller dünya mutfaklarında her kültür ve her ülkede gıda denilince ilk akla gelen ürünlerin başında gelmektedir. İnsanoğlu tarih boyunca ekmek, kek ve hamur işlerini ayrıca önemsemiştir.

Özellikle son yıllarda paketlenmiş unlu mamullerin depolanması ve taşınması açısından esnek ambalajların önemi her gün artmaktadır.

Birçok yıldır kutular, kağıt ya da sert plastik malzemeler unlu mamuller için kullanılmıştır.

Ancak bu ambalaj malzemelerinin hiçbiri, yağın yüzeyden uzak tutulması, unlu mamullerin taze tutulması, kirleticilerden uzak tutulması ve tabii ki maliyet verimliliği için esnek ambalajlar gibi etkili değildir.

Krcpack’te, yüksek teknoloji ekipmanlarını kullanarak, unlu mamuller için her türlü esnek ambalajı üretiyoruz. Uzun raf ömrüne ve taze fırınlara ihtiyaç duyan ürünler için ambalaj çözümlerimiz ile üretici ve tüketici için çözüm ortağı oluyoruz.

Yüksek bariyer özellikleri, çeşitli yeniden kapama sistemleri, kolay taşıma kolu ve kolay açma seçenekleri uygulanan ambalajlarımız ile unlu mamuller için kritik derecede önemli olan sağlıklı, verimli, pratik, dayanıklı, düşük maliyetli ve tüketici dostu ambalajlar geliştiriyoruz.

Unlu-Mamuller-Site