+90 362 511 34 55

Hakkımızda

Krcpack Flexibles olarak,

Ambalaj sektöründe uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle uluslararası standartlarda hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak belirleyerek, sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen, güvenilir, insana ve çevreye duyarlı bir ambalaj firması olarak faaliyet gösteriyoruz.

Sektörde saygın bir konuma sahip olmamızın temelinde, kaliteli, güvenli ve çevre dostu esnek ambalaj seçeneklerimiz yatmaktadır. Üretim departmanımız, son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır ve müşterilerimizin tek ve çok katmanlı ambalaj, hazır torba ve esnek ambalaj gibi tüm ihtiyaçlarını, çevre dostu ve yüksek kaliteli çözümlerle karşılamaktayız. Nitelikli insan kaynağımızı, gelişen teknoloji ve altyapı yatırımları ile birleştirerek, sektörde öncü bir konuma doğru ilerlemekteyiz.

Dünya genelinde edindiğimiz bilgileri, son tüketicinin beklentileri doğrultusunda zenginleştirerek, sektördeki liderliğimizi sürdürmeye çalışıyoruz. Ayrıca, Satış Sonrası Destek sürecinde de, üretim sürecinde sunduğumuz ayrıcalıkları sürdürüyoruz. Müşterilerimize tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak için, satış sonrası desteğimizi de yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile sunuyoruz.

Vizyon

Müşteri odaklı bir yaklaşımla ulusal ve uluslararası paydaşları için sürdürülebilir büyüme hedefini koruyarak, rekabet gücü yüksek, güvenilir, çevreye ve insana duyarlıyız.

Misyon

Müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak kaliteden ödün vermemek ve sektörde önde gelen bir markanın sorumluluğunu üstlenerek yenilikçi bir yaklaşım benimsemek, küresel düzeyde markamızın başarısını sürdürülebilir hale getiriyoruz.

Rekabetçi ve Verimli

Müşteri odaklı bir yaklaşımla dünya genelinde hizmet veren, yenilikçi teknolojileri kullanarak kaynaklarını verimli bir şekilde yöneten, nitelikli çalışanlarla çalışan, çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeden sürekli katma değer yaratmaktayız.

Yenilikçi

Üreticiler ile tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun olarak sürekli öğrenme ve gelişim ilkelerine, bilimi rehber alarak ve şirketin faaliyetlerinde teknolojiye dayanarak bu alandaki trendleri takip edip orijinal ve yeni teknolojiler geliştirmek.

Paydaş Memnuniyet

Ulusal ve uluslararası paydaşlarımız için müşteri ve çözüm odaklı bir yaklaşımla hareket etmek, çalışanlarda aidiyet duygusu ile kurumsal sadakati geliştirmek, üreticiler için güvenilir bir iş ortağıyız.

Kurumsal Yönetim

Faaliyetlerimizi kurumsal yönetim anlayışı çerçevesinde yürüterek, yenilikçi, şeffaf, kaliteli, gelişime açık ve sorumlu bir yaklaşım benimsemekteyiz. Etik değerler ve sosyal sorumluluk bilinci de faaliyetlerimizin merkezinde yer almaktadır.