Hakkımızda

Krcpack Ambalaj Sanayi, sektörde uzun süredir edindiği bilgi ve tecrübe ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

 

Ulusal ve uluslararası paydaşları müşteri odaklı bir yaklaşımla sürdürülebilir büyümeyi koruyan, rekabete inanan, güvenilen, insana ve çevreye duyarlı bir ambalaj firması olarak faaliyet göstermektedir.

 

Krcpack Flexibles olarak kaliteli, güvenli ve çevre dostu esnek ambalaj seçeneklerimizle sektörün önde gelen markalarından biri olmaya devam ediyoruz.

 

En son teknoloji ile donatılmış üretim departmanımız sayesinde, müşterilerimizin tek ve çok katmanlı ambalaj, hazır torba ve esnek ambalajlar gibi tüm ihtiyaçlarını yenilikçi çözümlerle karşılıyoruz. Kaliteli insan kaynağımızı gelişen teknoloji, altyapı ve yüksek ekipman yatırımlarımızla birleştirerek, dünya ambalaj sektörüne yön verme hedefine doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Dünya çapında edindiğimiz bilgileri son tüketicinin beklentileri doğrultusunda zenginleştirirken, Satış Sonrası Destek sürecinde de üretim sürecinde sunduğumuz ayrıcalıkları sürdürüyoruz.