+90 362 511 34 55

İnsan Kaynakları

Alt Yapı

Markalaşma ve kurumsallaşma hedefleri, şirketimizin uzun vadede ve küresel pazarlarda rekabet edebilmesi için önemlidir. Kurumsal yönetişim yaklaşımı, şirketimizin tüm birimlerinde sürdürülebilir olması için insan kaynakları altyapısıyla desteklenmektedir.

İnsan kaynakları departmanı, kurumun en değerli birimlerinden biri olarak kabul edilir ve sadece personel yönetimi ve özlük haklarından sorumlu olmakla kalmaz, aynı zamanda şirket stratejileri doğrultusunda organizasyonun kapasitesini geliştiren bir birim olarak konumlandırılır. İnsan kaynakları departmanı, şirketin “stratejik iş ortağı” olarak hareket ederek gerekli insan kaynağını sağlamak ve şirketin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için çalışmalarını sürdürür.

Politikamız

  – Nitelikli insan kaynağına sahip olmak ve etkin insan kaynakları yönetimi uygulamak hedeflerimize odaklandığımız konular arasındadır.

  – İş gücü yönetimi süreçlerinde çözümler sunuyor, kurumsal ve bireysel gelişimi destekliyor ve ihtiyaçlara göre alternatifler sunuyoruz.

  – Çalışanlarımıza mesleki bilgi ve yeteneklerine uygun istihdam koşulları ve adil-eşit gelişim fırsatları sunuyoruz.

  – İş ortamımızda çalışanlarımızın potansiyellerini en üst seviyede gerçekleştirmelerine olanak sağlıyoruz ve kişiliklerine saygı duyuyoruz.

  – Hedefimiz, her alanda tercih edilen ve uzman çalışanları olan bir kurum olmaktır.

  – Başarılı çalışanlarımızı ödüllendirip, gelişimlerini destekliyoruz.

  – Ayrıca, çalışanlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için maddi ve manevi teşvikler sağlayarak, kurum bünyesinde uyguladığımız politikalarla destek oluyoruz.

İş Başvurusu

    KVKK Sözleşmesi için tıklayınız.