Sporcu Gıdaları - Krcpack Ambalaj | Tek - Çok Katmanlı Esnek Ambalaj
Bize Ulaşın
Çiftlik OSB Mahallesi 2. Cadde No: 9/1
Tekkeköy, Samsun
info@krcpack.com
Ph: +90.212.465.6900
Bize Ulaşın
Akçaburgaz, Muhsin Yazıcıoğlu 2. Cd.
No:43, 34522 Esenyurt/İstanbul
info@krcpack.com
Ph: +90.212.465.6900
İş Başvurularınız için
ik@krcpack.com
Ph: +90.212.465.6900

Sporcu Gıdaları

Sporcu gıdaları sektöründe son yıllarda pazar payı giderek artmaktadır. Sağlıklı bir vücudun fiziksel ve zihinsel anlamda sağladığı avantajlar sporcu besinleri pazarının her gün büyümesine katkı sağlamaktadır.

Sektörün her yaş grubuna hitap etmesi nedeniyle sporcu besinleri ciddi anlamda tüm dünyada talep görmektedir.

Düzenli bir şekilde egzersiz yapanlar takviye amacıyla destek aramaya başladı. Bu eğilim aynı zamanda ürün çeşitliliğini de arttırdı.

Bugün, her pazarın raflarında spor beslenmesi, diyet takviyeleri, yüksek proteinli düşük kalorili alternatif yiyecekler ve atıştırmalıklar ve hatta proteinli içecekler bulabiliriz. Spor beslenmesi için yeni ambalaj trendi esnek torbalardır. Özellikle segmente hakim olan protein tozu için sert ambalaj yerine daha pratik ve sağlıklı olması sebebiyle esnek torbalar kullanılmaya başlandı.

Son yıllarda, protein tozları başta olmak üzere, enerji takviyeleri, yüksek proteinli atıştırmalıklar ve özellikle protein içeceklerinin ambalajlarda kullanımı artmıştır. Krcpack’te, yüksek teknoloji ekipmanlarını kullanarak, spor beslenme ürünleri için ihtiyaca yönelik esnek torbalar üretiyoruz. Dörtlü sızdırmazlık torbalarımız dökme protein tozu için ideal bir ürün olarak tercih edilmektedir.

Aynı zamanda Krcpack olarak ürünlerin ihtiyacı ve raflarda daha tercih edilir olması için düz tabanlı ambalaj, ayakta duran ambalaj, kapaklı ambalaj ve retort ambalaj alternatifleri ile çözümler sunuyoruz.

Esnek ambalajın avantajlarından olan yüksek bariyer özellikleri, yeniden kapama sistemleri, kolay taşıma kolu ve kolay açma seçenekleri uygulanan ambalajlar spor besinleri sektöründe fark yaratmaktadır.